Tapahtumat

Päiväys ja aika Tapahtuma
24/04/2020
13.00 - 14.00
Bänditaitoryhmä
Lilla Karyll, Espoo
24/04/2020
13.00 - 14.30
Levyraati
Meriemy, Espoo
24/04/2020
13.30 - 14.45
Joogaa
ESKOn sali, Espoo
24/04/2020
14.30 - 15.00
Kävelylenkkiryhmä
Lilla Karyll, Espoo
24/04/2020
15.00 - 18.00
Lautapeliryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
24/04/2020
15.00 - 18.00
Olotila nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
24/04/2020
16.00 - 17.00
Emyn kuntosalivuoro
Kannusillanmäen väestönsuojan kuntosali, Espoo
27/04/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Meriemyssä ja Lilla Karyllissa
Meriemy, Espoo
27/04/2020
10.00 - 10.30
Tuolijumppaa
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
27/04/2020
10.00 - 11.45
Ystäväryhmä (me-talo)
Me-talo, Espoo
27/04/2020
12.00 - 13.30
Luovat menetelmät voimavarana
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
27/04/2020
12.00 - 14.00
Ystäväryhmä (monikulttuuriset naiset)
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
27/04/2020
14.00 - 15.30
Ystäväryhmä (Kylämaja)
Asukastalo Kylämaja, Espoo
27/04/2020
14.30 - 16.30
Roolipeliryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
27/04/2020
15.00 - 16.30
Tukiryhmä ahdistuneille
Villa Apteekki, Espoo
27/04/2020
15.00 - 17.00
Ystäväryhmä (Raitin Pysäkki)
Raitin Pysäkki, Espoo
27/04/2020
15.30 - 17.00
Jalkapalloa
Laaksolahden tekonurmi, Espoo
27/04/2020
16.30 - 18.00
Dive! Dialoginen vertaistukiryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
27/04/2020
17.00 - 18.00
Joogaa
Lagstads skola, Espoo
27/04/2020
17.00 - 19.00
Kuvataideryhmiä kaikille - Sielun maisemien maalarit
Lilla Karyll, Espoo
28/04/2020
10.00 - 12.00
Leivotaan yhdessä
Meriemy, Espoo
28/04/2020
10.00 - 12.00
Porinaporukka +60-vuotiaille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
28/04/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Lilla Karyllissa
Lilla Karyll, Espoo
28/04/2020
12.00 - 13.30
Teatteriryhmä
ESKOn sali, Espoo
28/04/2020
16.00 - 18.00
Pelataanko? -ryhmä nuorille aikuisille Aalto-yliopistolla
Starting Point of Wellbeing, Espoo
28/04/2020
16.30 - 18.30
Kuvataideryhmiä kaikille - Ilon maalarit
Meriemy, Espoo
28/04/2020
16.30 - 18.30
Taideryhmä 18-32-vuotiaille
me-talo, Espoo
28/04/2020
18.00 - 19.00
Itämaista tanssia
Lagstads skola, Espoo
28/04/2020
18.00 - 19.30
Keskusteluryhmä kaksisuuntaista mielialahäiriötä sairastaville
Lilla Karyll, Espoo
29/04/2020
10.00 - 13.00
Herkkuja hävikistä
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
29/04/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Meriemyssä ja Lilla Karyllissa
Meriemy, Espoo
29/04/2020
13.00 - 15.00
Askartelupaja
Villa Apteekki, Espoo
29/04/2020
13.00 - 15.00
Hyvinvoinnin teematuokio
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
29/04/2020
15.00 - 16.15
Savuton tulevaisuus?
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
29/04/2020
15.00 - 17.00
Ystäväryhmä (Unelman kammari)
Unelman kammari, Espoo
29/04/2020
16.00 - 17.00
Kuntosaliryhmä nuorille aikuisille
Leppävaaran urheiluhalli, Espoo
29/04/2020
16.30 - 18.00
Keskusteleva teehetki
Lilla Karyll, Espoo
29/04/2020
17.00 - 18.00
Jalkapalloa
Rehtorinkuja 4 Koulun liikuntasali, Espoo
29/04/2020
17.30 - 19.30
Kamuryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
29/04/2020
17.30 - 19.00
Sulkapalloa
Laurinlahden koulu, Espoo
30/04/2020
10.00 - 11.00
Älylaitteet haltuun
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
30/04/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Lilla Karyllissa
Lilla Karyll, Espoo
30/04/2020
13.00 - 14.00
+50-vuotiaiden Suomeen muuttaneiden kotoutumista tukeva ryhmä
Chapple, Iso Omena 2. krs., Espoo
30/04/2020
15.00 - 18.00
Olotila nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
01/05/2020
Koko päivä
Hyvää vappua! Vappupäivä tuo muutoksia Emyn arkirytmiin.
04/05/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Meriemyssä ja Lilla Karyllissa
Meriemy, Espoo
04/05/2020
10.00 - 10.30
Tuolijumppaa
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
04/05/2020
10.00 - 11.45
Ystäväryhmä (me-talo)
Me-talo, Espoo
04/05/2020
12.00 - 13.30
Luovat menetelmät voimavarana
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
04/05/2020
12.00 - 14.00
Ystäväryhmä (monikulttuuriset naiset)
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10