Tapahtumat

Päiväys ja aika Tapahtuma
25/03/2020
16.30 - 18.00
Keskustelua yksinäisyydestä
Lilla Karyll, Espoo
25/03/2020
17.00 - 18.00
Jalkapalloa
Rehtorinkuja 4 Koulun liikuntasali, Espoo
25/03/2020
17.00 - 18.30
Tarkoituksellisemman elämän jäljillä (kurssimuotoinen)
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
25/03/2020
17.30 - 19.30
Kamuryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
25/03/2020
17.30 - 19.00
Sulkapalloa
Laurinlahden koulu, Espoo
26/03/2020
10.00 - 11.00
Älylaitteet haltuun
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
26/03/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Lilla Karyllissa
Lilla Karyll, Espoo
26/03/2020
13.00 - 14.00
+50-vuotiaiden Suomeen muuttaneiden kotoutumista tukeva ryhmä
Chapple, Iso Omena 2. krs., Espoo
26/03/2020
13.30 - 15.00
Luontoiltapäivä
Lilla Karyll, Espoo
26/03/2020
13.30 - 15.00
Toimintaryhmä Lilla Karyll
Lilla Karyll, Espoo
26/03/2020
14.00 - 15.30
Meren ja taivaan välillä – diakonin ohjaama ryhmä
Meriemy, Espoo
26/03/2020
15.00 - 18.00
Olotila nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
26/03/2020
15.00 - 17.00
Startti Emyn vapaaehtoiseksi
Villa Apteekki, Espoo
26/03/2020
15.30 - 16.30
Vesiliikuntaa
Keski-Espoon uimahalli, Espoo
26/03/2020
16.30 - 17.30
Sählyä
Ymmerstan koulu, Espoo
26/03/2020
17.00 - 18.30
Tukiryhmä masentuneille
Lilla Karyll, Espoo
27/03/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Meriemyssä ja Lilla Karyllissa
Meriemy, Espoo
27/03/2020
12.00 - 14.00
Lankaa ja luovuutta
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
27/03/2020
13.00 - 14.00
Bänditaitoryhmä
Lilla Karyll, Espoo
27/03/2020
13.30 - 14.45
Joogaa
ESKOn sali, Espoo
27/03/2020
14.30 - 15.00
Kävelylenkkiryhmä
Lilla Karyll, Espoo
27/03/2020
15.00 - 18.00
Lautapeliryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
27/03/2020
15.00 - 18.00
Olotila nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
27/03/2020
16.00 - 17.00
Emyn kuntosalivuoro
Kannusillanmäen väestönsuojan kuntosali, Espoo
30/03/2020
0.00
Shakkikerho
Villa Apteekki, Espoo
30/03/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Meriemyssä ja Lilla Karyllissa
Meriemy, Espoo
30/03/2020
10.00 - 10.30
Tuolijumppaa
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
30/03/2020
10.00 - 11.45
Ystäväryhmä (me-talo)
Me-talo, Espoo
30/03/2020
12.00 - 13.30
Luovat menetelmät voimavarana
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
30/03/2020
12.00 - 14.00
Ystäväryhmä (monikulttuuriset naiset)
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
30/03/2020
14.00 - 15.30
Ystäväryhmä (Kylämaja)
Asukastalo Kylämaja, Espoo
30/03/2020
14.30 - 16.30
Roolipeliryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
30/03/2020
15.00 - 16.00
Jalkapalloa
Laaksolahden jalkapallohalli, espoo
30/03/2020
15.00 - 16.30
Tukiryhmä ahdistuneille
Villa Apteekki, Espoo
30/03/2020
15.00 - 17.00
Ystäväryhmä (Raitin Pysäkki)
Raitin Pysäkki, Espoo
30/03/2020
16.30 - 18.00
Dive! Dialoginen vertaistukiryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
30/03/2020
17.00 - 18.00
Joogaa
Lagstads skola, Espoo
30/03/2020
17.00 - 19.00
Kuvataideryhmiä kaikille - Sielun maisemien maalarit
Lilla Karyll, Espoo
31/03/2020
10.00 - 12.00
Leivotaan yhdessä
Meriemy, Espoo
31/03/2020
10.00 - 12.00
Porinaporukka +60-vuotiaille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
31/03/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Lilla Karyllissa
Lilla Karyll, Espoo
31/03/2020
12.00 - 13.30
Teatteriryhmä
ESKOn sali, Espoo
31/03/2020
16.00 - 18.00
Pelataanko? -ryhmä nuorille aikuisille Aalto-yliopistolla
Starting Point of Wellbeing, Espoo
31/03/2020
16.30 - 18.30
Kuvataideryhmiä kaikille - Ilon maalarit
Meriemy, Espoo
31/03/2020
16.30 - 18.30
Taideryhmä 18-32-vuotiaille
me-talo, Espoo
31/03/2020
17.00 - 18.00
Sählyä
Koulumestarinkoulu, Espoo
31/03/2020
18.00 - 19.00
Itämaista tanssia
Lagstads skola, Espoo
31/03/2020
18.00 - 19.30
Keskusteluryhmä kaksisuuntaista mielialahäiriötä sairastaville
Lilla Karyll, Espoo
01/04/2020
10.00 - 13.00
Herkkuja hävikistä
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
01/04/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Meriemyssä ja Lilla Karyllissa
Meriemy, Espoo
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10