Tapahtumat

Päiväys ja aika Tapahtuma
04/05/2020
14.00 - 15.30
Ystäväryhmä (Kylämaja)
Asukastalo Kylämaja, Espoo
04/05/2020
14.30 - 16.30
Roolipeliryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
04/05/2020
15.00 - 17.00
Ystäväryhmä (Raitin Pysäkki)
Raitin Pysäkki, Espoo
04/05/2020
15.30 - 17.00
Jalkapalloa
Laaksolahden tekonurmi, Espoo
04/05/2020
16.30 - 18.00
Dive! Dialoginen vertaistukiryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
04/05/2020
17.00 - 18.00
Joogaa
Lagstads skola, Espoo
04/05/2020
17.00 - 19.00
Kuvataideryhmiä kaikille - Sielun maisemien maalarit
Lilla Karyll, Espoo
05/05/2020
10.00 - 12.00
Leivotaan yhdessä
Meriemy, Espoo
05/05/2020
10.00 - 12.00
Porinaporukka +60-vuotiaille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
05/05/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Lilla Karyllissa
Lilla Karyll, Espoo
05/05/2020
12.00 - 13.30
Teatteriryhmä
ESKOn sali, Espoo
05/05/2020
16.00 - 18.00
Pelataanko? -ryhmä nuorille aikuisille Aalto-yliopistolla
Starting Point of Wellbeing, Espoo
05/05/2020
16.30 - 18.30
Kuvataideryhmiä kaikille - Ilon maalarit
Meriemy, Espoo
05/05/2020
16.30 - 18.30
Taideryhmä 18-32-vuotiaille
me-talo, Espoo
05/05/2020
17.00 - 18.00
Sählyä
Koulumestarinkoulu, Espoo
05/05/2020
18.00 - 19.00
Itämaista tanssia
Lagstads skola, Espoo
06/05/2020
10.00 - 13.00
Herkkuja hävikistä
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
06/05/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Meriemyssä ja Lilla Karyllissa
Meriemy, Espoo
06/05/2020
12.00 - 14.00
Musiikkiraati & yhteislaulua
Asukastalo Kylämaja, Espoo
06/05/2020
13.00 - 15.00
Askartelupaja
Villa Apteekki, Espoo
06/05/2020
13.00 - 15.00
Hyvinvoinnin teematuokio
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
06/05/2020
15.00 - 17.00
Ystäväryhmä (Unelman kammari)
Unelman kammari, Espoo
06/05/2020
16.00 - 17.00
Kuntosaliryhmä nuorille aikuisille
Leppävaaran urheiluhalli, Espoo
06/05/2020
16.30 - 18.00
Keskustelua yksinäisyydestä
Lilla Karyll, Espoo
06/05/2020
17.30 - 19.30
Kamuryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
06/05/2020
17.30 - 19.00
Sulkapalloa
Laurinlahden koulu, Espoo
07/05/2020
10.00 - 11.00
Älylaitteet haltuun
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
07/05/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Lilla Karyllissa
Lilla Karyll, Espoo
07/05/2020
13.00 - 14.00
+50-vuotiaiden Suomeen muuttaneiden kotoutumista tukeva ryhmä
Chapple, Iso Omena 2. krs., Espoo
07/05/2020
13.30 - 15.00
Toimintaryhmä Lilla Karyll
Lilla Karyll, Espoo
07/05/2020
14.00 - 15.30
Meren ja taivaan välillä – diakonin ohjaama ryhmä
Meriemy, Espoo
07/05/2020
15.00 - 18.00
Olotila nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
07/05/2020
16.00 - 17.30
Jalkapalloa
Keski-Espoon tekonurmi, Espoo
08/05/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Meriemyssä ja Lilla Karyllissa
Meriemy, Espoo
08/05/2020
12.00 - 14.00
Lankaa ja luovuutta
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
08/05/2020
13.00 - 14.00
Bänditaitoryhmä
Lilla Karyll, Espoo
08/05/2020
13.30 - 14.45
Joogaa
ESKOn sali, Espoo
08/05/2020
14.30 - 15.00
Kävelylenkkiryhmä
Lilla Karyll, Espoo
08/05/2020
15.00 - 18.00
Lautapeliryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
08/05/2020
15.00 - 18.00
Olotila nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
08/05/2020
16.00 - 17.00
Emyn kuntosalivuoro
Kannusillanmäen väestönsuojan kuntosali, Espoo
09/05/2020
13.00 - 15.00
Kuukausikokous klo 13 ja Kaikukorttiryhmä klo 14
Meriemy, Espoo
11/05/2020
10.00 - 13.00
Talkoot Meriemyssä ja Lilla Karyllissa
Meriemy, Espoo
11/05/2020
10.00 - 10.30
Tuolijumppaa
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
11/05/2020
10.00 - 11.45
Ystäväryhmä (me-talo)
Me-talo, Espoo
11/05/2020
12.00 - 14.00
Ystäväryhmä (monikulttuuriset naiset)
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
11/05/2020
14.00 - 15.30
Ystäväryhmä (Kylämaja)
Asukastalo Kylämaja, Espoo
11/05/2020
14.30 - 16.30
Roolipeliryhmä nuorille aikuisille
kohtaamispaikka Valoemy, Espoo Uusimaa
11/05/2020
15.00 - 16.30
Tukiryhmä ahdistuneille
Villa Apteekki, Espoo
11/05/2020
15.00 - 17.00
Ystäväryhmä (Raitin Pysäkki)
Raitin Pysäkki, Espoo
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10